RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RpgTime

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4 posters
YazarMesaj

Kişi sayfası
Güç:
Avatar saldırı yaratım başlığı Left_bar_bleue100/100Avatar saldırı yaratım başlığı Empty_bar_bleue  (100/100)

Avatar saldırı yaratım başlığı Empty
MesajKonu: Avatar saldırı yaratım başlığı   Avatar saldırı yaratım başlığı Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 2:41 pm

Buradan avatar için saldırı yaratabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü şey olabilir. Alev su ejderhası gibi ya da büyük alev patlaması gibi. Ya da su hapis tekniği gibi.

Saldırı ismi:

Saldırının açıklaması:

Varsa dezavantajı:

Saldırı'nın seviyesi saldırıyı kaç mesajta öğreneceğinizi belirler.

1. seviye bir saldırıyı öğrenmek için 6 satırlık 1 mesaj yazmalısınız.

2. seviye bir saldırı için 6 satırlık 2 mesaj yazmalısınız.

3. ve 4. seviye teknikler sırasıyla 4 ve 6 mesaj yazılarak öğrenilir. Öğrenmek için bükme seviyenizin 3'ten fazla olması gerekmektedir.

Saldırınızı formu doldurarak burada belirtiniz. Ardından benim onaylayıp seviye belirlememi bekleyin. Onaylandıktan sonra seviyesine göre mesaj sayısına ulaşıp bu mesaj sayılarına göre bulunduğunuz yerde en az 6 satırlık rp yapmalısınız.

Normal bükme yetenekleriniz olacak fakat bu saldırılar daha özel şeyler yapabilmeniz için. İyi forumlar.

En son Avatar tarafından Salı Eyl. 07, 2010 10:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Ryuichi
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı
Ryuichi

MesajKonu: Geri: Avatar saldırı yaratım başlığı   Avatar saldırı yaratım başlığı Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:38 pm

Saldırı İsmi: Doton • Dokyasuto Out: (1. seviye)
Saldırının Açıklaması: Ryuichi'nin, yere seri bir şekilde ayak tabanının parmak uçlarıyla basarak havaya kaldırdığı toprak parçalarını ileriye yani boşluğa doğru tekme veya yumruklar savurarak fırlatma saldırısıdır.

Bir turda kaldırılabilecek toprak kütlesi sayısı, toprak parçalarının kütlesi ve büyüklüğü DM kontrolündedir.

Saldırı İsmi: Doton • Dokabe (2. seviye)
Saldırının Açıklaması: Ryuichi'nin, ellerini yere koyduktan sonra önünde topraktan bir duvar yükselterek kullandığı savunma tekniğidir.

Duvarın kütlesi, dayanıklılığı ve uzunluğu DM kontrolündedir.

Saldırı İsmi: Doton • Kowabaru 2. seviye
Saldırının Açıklaması: Ryuichi'nin, vücudunun istediği bir bölümünü toprağa çevirerek sertleştirme tekniğidir.

Kazanılan sertlik ve güç DM kontrolündedir.

Saldırı İsmi: Doton • Dai Pitto (3. seviye olduğunda öğrenebilirsin. 3. seviye)
Saldırının Açıklaması: Ryuichi'nin, ellerini yere koyduktan sonra merkez Ryuichi olacak şekilde 5 metre yarıçapında bir daire içerisinde 2,5 metre derinliğinde bir çukur oluşturma tekniğidir.

Saldırı İsmi: Doton • Kando (3. seviye olduğunda öğrenebilirsin. 3. seviye)
Saldırının Açıklaması: Ryuichi'nin, hassaslığını artırıp toprağın titreşimlerini duyabilmek için kullandığı tekniğidir. Titreşimleri duyabilmek için vücudun en az bir bölümünün toprağa dokunması gerekmektedir.

Hyou Rinkou
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı
Hyou Rinkou

MesajKonu: Geri: Avatar saldırı yaratım başlığı   Avatar saldırı yaratım başlığı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:04 pm

Saldırı ismi: Tochi No Yoroi 2. seviye

Saldırının açıklaması: Rinkou,toprak bükerek vücudunun herhangi bir yerini toprağa dönüştürerek güçlü bir kalkan görevini gördürür.
_____________________________________________________________________________________________________________________

Saldırı ismi: Norikoe rarenai kabe 2. seviye

Saldırının açıklaması: Rinkou,sert bir şekilde iki elini yumruk yaparak yere vurur ve yüksek bir toprak duvarı oluşturur.
_____________________________________________________________________________________________________________________

Saldırı ismi :Dojō-kan 3. seviye olduğunda öğrenebilirsin.

Saldırının Açıklaması: Rinkou,sert bir şeklide iki elini birbirine vurarak,rakibini bir toprak birikintisi içine hapseder.Birikintinin sağında ve solunda üst üste olmak üzere iki delik ardır.Kurtulması tamamen kendi yetenekleriyle olur.

Saldırı İsmi: Dai 3. seviye olduğunda öğrenebilirsin.

Saldırının Açıklaması: Dojo-kan saldırısı başarıyla tamamlanırsa bu bir bitirici harekettir.Rinkou iki elini de havaya kaldırarak yeniden birbirine vurur.Topraktan oluşan çok sivri 4 mızrak,dojo-kan saldırısındaki toprak birikintisinin,2 sağındaki 2 solundaki deliklere aynı anda girer..
Daichi Nagisa
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Daichi Nagisa

MesajKonu: Geri: Avatar saldırı yaratım başlığı   Avatar saldırı yaratım başlığı Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 1:57 am

Saldırı ismi: Katon no Yoroi (1. seviye)

Saldırının açıklaması: Vücudunun tamamını ateş ile kaplayarak kendini korur

Varsa dezavantajı: Çok fazla açık kalırsa kullanan kişinin vücudu yanar

_________________________________________________________________________________________________________

Saldırı ismi: Katon: Zukokku (2. seviye)

Saldırının açıklaması: (saldırıyı tam olarak hatırlamıyorum ama Kakuzunun kullandığı teknik)
link: https://www.dailymotion.com/video/x7tzzk_katon-zukokku_shortfilms

Varsa dezavantajı: -(ekleyebilirsiniz Smile )

_________________________________________________________________________________________________________

Saldırı ismi: Katon: Amaterasu(çok çok çok çok çok gizli bir teknik Smile ) (onaylanmadı... Çok uçuk..)

Saldırının açıklaması: Kullanan kişi normal bir bükme şeklinden farklı olarak buna özel bir şekilde kendi hayatını ekler. Bu özellik ateşi siyah yapar ve hedefi yok edene kadar durmaz.

Varsa dezavantajı: Bu bükme tekniği en son çare olarak kullanılır. Bu teknik kullanıldıktan sonra kişi bükme yeteneğini tamamiyle kaybeder.

Kişi sayfası
Güç:
Avatar saldırı yaratım başlığı Left_bar_bleue100/100Avatar saldırı yaratım başlığı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Avatar saldırı yaratım başlığı   Avatar saldırı yaratım başlığı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:14 pm

Saldırılar onaylandı..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sorular Başlığı
» Karakter Yaratım Formu
» Karakter Yaratım Formu