RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RpgTime

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çaycıda bir tanışma...

3 posters
YazarMesaj
Riyusaka
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Riyusaka

Kişi sayfası
Güç:
Çaycıda bir tanışma... Left_bar_bleue100/100Çaycıda bir tanışma... Empty_bar_bleue  (100/100)

Çaycıda bir tanışma... Empty
MesajKonu: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:22 pm

Sabahın ilk ışıklarıyla evinden çıkarak sokağa doğru ilerledi. Bugün bir şeyler farklı gibi gözüküyordu. Sokaktaki insanlar savaştan bıkmış olacaklardı ki sıkıntıdan patlar bir ifadeyle dolaşıyorlardı. Hafifçe kafasını kaldırarak ileriye doğru baktı. Aha... Çaycı dükkanı hemen karşıdaydı. Doğrularak dükkana doğru ilerlemeye devam etti. Omuzları geride göğsü ilerde dimdik ayaktaydı işte. Tam bir gururlu ateş askerinin olması gibi.

Çaycıya girdiğinde içeride pek fazla kişi olmadığını gördü. Yavaşça ilerleyerek en yakın masalardan birine oturdu. Lanet olası ne kadarda kötü bir gündü. Ayakları neden onu buraya atmıştı bilmiyordu fakat sinirleri iyice bozulmuştu. Lanet olsun pislik herifler. Masanın üstünde kirlenmiş bardakları gördü. Hemen yandaki hizmetliye masayı silmesini söyledikten sonra bir çay istedi. Uzun zamandır aradığı huzuru birazcık olsa burada bulacaktı...
Kenshi Ryuusei
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Kenshi Ryuusei

Kişi sayfası
Güç:
Çaycıda bir tanışma... Left_bar_bleue100/100Çaycıda bir tanışma... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:18 pm

Sabahın erken saatlerinde uyanmış,rahat yatağımda yatarken dışarı çıkmak esti kafama.Birazcık gezmek ve çay içmek fena olmazdı sabah temiz hava alırdım.Üstüme dünki tozlu elbislerimi geçirdim evden çıktım.

Ulan ne monoton hayat ? Bıkkın ve umutsuz ifadelerle dolanan insanların savaşın sebep verdiği ekonomik zorluklar yüzlerine yansımıştı.Ne acıydı ama en ufak bir huzur zerresi bile yoktu insanların kalbinde.Her zaman ki gibi çaycıya uğrayıp birer bardak çay içecektim.İçeri girdim etrafıma baktım benim yaşlarımda bi herif oturmuş çay içiyordu.Yanına oturduktan sonra görevliye papatya çayı getirmesini istedim.

Önümdeki adama baktıktan sonra "Nasılsın bilader adın nedir ?" dedim
Riyusaka
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Riyusaka

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 4:21 pm

"Nasılsın bilader adın nedir ?"

"Benim adım Riyusaka senin adın nedir?" diyerek beklemeye başladım. Yeni birisiyle tanışma olayı beni biraz olsun heyecanlandırmış biraz olsun garip olmama neden olmuştu. Yavaşça çayımdan bir kaç yudum aldıktan sonra

"Orduda görevli bir askerim. Çay içmeye uğradım. Küçükken ailemi kaybettim. Peki senin hikayen nedir? Ya da bir hikayen var mı? Tabi önce ismini lütfetmen gerek tabi. En iyisi yanıma oturda tanışalım. Bu devirde adam gibi dost bulmak çok zor." diyerek adamı masama davet etmiştim...
Tsuki Akira
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Tsuki Akira

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:33 pm

Henüz yerleşmiştim. Yanımdaki masada oturan iki adamın konuşmalarına kulak misafiri olmustum.Bu adamı tanıyordum.
Yaklaşıp sordum
"Nasılsın birader adın nedir?" Bunu sormam aptalcaydı ama sordum bakalım beni tanıyacakmı?

daha cevab vermesine fırsat vermeden bir sandalye çektim ve sırıtarak şöyle dedim
" Eminim hatırlayacaksın "
Riyusaka
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Riyusaka

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 8:52 pm

Sorularımı yeni sormuştum ki arkamdan bir adam gelerek bir şeyler saçmalamıştı.

"Nasılsın birader adın nedir?"

"Benim adım Riyusaka. Orduda alev bükücüyüm." Arkama dönerken yüzüne bakmam bir oldu. Bu benim eski dostum Akira'ydı.

"Heeeeeeeeeeeeey akira seni pislik napıyorsun böyle" diyerek yanıma oturttum. Artık 3 kişi olup konuşmaya başlamıştık.

"Neyse seni dostumla tanıştırayım" diyerek Akira'yı önümdekine gösterdim. Sahi ya önümdekinin ismi neydi?

"Şey daldın mı birader" diyerek bakmaya başladım...
Kenshi Ryuusei
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Kenshi Ryuusei

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:05 pm

Düşüncelerim arasında dalıp gitmişken bir adam daha geldi yanımıza.

"Nasılsın birader adın nedir?"

"Benim adım Riyusaka. Orduda alev bükücüyüm." dediler.

Babamın yanında çalıştığım eski güzel günleri anımsıyordum.

"Neyse seni dostumla tanıştırayım"

"Şey daldın mı birader"

Pardon.Adım Ryuusei bilader.Memnun oldum."Ne iş yaparsınız ? "
Riyusaka
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Riyusaka

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:10 pm

"Pardon.Adım Ryuusei bilader.Memnun oldum.Ne iş yaparsınız ? " demişti dalgın adam. Ardından yavaşça gözlerimi saate çevirdim çok geç olmuştu ve benim yetişmem gereken bir ordu görevim vardı.

"Dediğim gibi orduda bir görevliyim. Fakat çok geç oldu. Artık gitmem gerek. Sizinle sonra konuşuruz. Tanıştığıma mennun oldum." diyerek kapıdan fırlarcasına çıktım.

Canım çok sıkılmıştı. Ayaklarım beni antreman alanına doğru götürüyordu. İster istemez çalışmak istiyordum. Savaştaydık ve savaşı sonlandırmak için çalışmak zorundaydım. Ne kadar çok çaışırsam çalışayım hiçbir zaman yeterli olmayacaktı. Neden böyle gelişiyordu her şey bilmiyordum fakat artık sıkıntımı sonlandırmalıydım.

Ben Riyusaka.17 yaşında bir ateş ulusu askeriydim. Sonunda hak ettiğim şeyi yapabileceğim...
Kenshi Ryuusei
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Kenshi Ryuusei

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Çaycıda bir tanışma...   Çaycıda bir tanışma... Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:14 pm

"Dediğim gibi orduda bir görevliyim. Fakat çok geç oldu. Artık gitmem gerek. Sizinle sonra konuşuruz. Tanıştığıma mennun oldum." dedi.

Adamın çıkması üzerine sıkılmıştım.Yanımda oturan diğer herife.

"Eh benimde gitmek gerek yoldaş kendine iyi bak " dedim bardağımdaki papatya çayını yudumladım ve masadan kalktım.

Biraz gezmek fena olmayacaktı.

Çaycıda bir tanışma...
1 sayfadaki 1 sayfası