RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RpgTime

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görev konusu Riyusaka&Ringo Mamoru

3 posters
YazarMesaj

Kişi sayfası
Güç:
Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Left_bar_bleue100/100Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Empty_bar_bleue  (100/100)

Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Empty
MesajKonu: Görev konusu Riyusaka&Ringo Mamoru   Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:11 pm

Saldırının gizli olması açısından herkes gruplara ayrıldı. Yakınlardaki hava bükücü karargahı bir kaç büyük çadırdan oluşuyor. Çadırların içinde ise tahminen 4-5 bükücü var. Çadırlara 30 metre uzaklıktasınız. Ne kadar gizli saldırırsanız onları gafil avlama olasılığınız o kadar yüksek!
Ringo Mamoru
Toprak Krallığı
Toprak Krallığı
Ringo Mamoru

Kişi sayfası
Güç:
Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Left_bar_bleue100/100Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Görev konusu Riyusaka&Ringo Mamoru   Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:37 pm

Islak toprağa attığımız her adımda o piç Hava Ulusu askerlerine daha da yaklaşıyorduk. Adımlarımızı prmanın içine doğru çevirmiştik. Derinliklere doğru geldiğimizde neredeyse aramızda 30 metre olan çadırlar karşılamıştı bizi. Karşımızdaki hava büküzüleri hafife almamaız lazımdı. Ne de olsa 2 kişiydik ve karşımızda 20-25 kişilk bir hava büküzü ordusu vardı. Karşımdaki Alev Bükücü’ye yönelip konuşmaya başladım:” Planımız şöyle olacak. Sen ilk önce aralarına dalacaksın. Seni büyük bir ihtimalle tek sanacaklar. Seni yakalamalarına izin vereceksin. Seni kıskaca aldıklarında bir anda toprak bükerek onları esir alacağım. Gerisi malum.” Bu sözler çıkmıştı ağzımdan. Bu sözleri söyledikten sonra çadırları izlemeye koyuldum.
Riyusaka
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Riyusaka

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Görev konusu Riyusaka&Ringo Mamoru   Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 1:51 pm

Uzun zamandır yaptığımın aksine sonunda göreve çıkabilmek beni biraz olsun heyecanlandırmıştı. Lanet olasıca savaş arifesinde yanıma bir toprak bükücü verilmişti. Toprak bükücüye acıyan gözlerle baktım. Asla alev ulusundan olamayacaktı. Asla! O bir toprak köpeğiydi. Ben ise sadece alev ulusundan olanlara saygı gösteriyordum. Asi bir kişiliğim vardı fakat bunu gizlemeyi hiç istemiyordum. Daha önce savaşa gitmiştim fakat bunlar ufak çaplıydı. Şimdi ise karşımda bir kaç hava bükücüden oluşan bir grupla savaşacaktım.

Yanımdaki toprak bükücünün bana bir şeyler fısıldamasıyla ona doğru döndüm. Çadırlar hemen önümüzdeydi. Çadırlara sinsice baktıktan sonra yanımdakini dinlemeye başladım.

” Planımız şöyle olacak. Sen ilk önce aralarına dalacaksın. Seni büyük bir ihtimalle tek sanacaklar. Seni yakalamalarına izin vereceksin. Seni kıskaca aldıklarında bir anda toprak bükerek onları esir alacağım. Gerisi malum.”

"Hadi be ordan" diyerek hızla bulduğum yerden çıkmaya başladım. Elimi yumruk yaparak çıkan alev toplarını karşımdaki çadırlara yollarken düşündüğüm tek şey yok edip onları gafil avlamaktı. Çadırların içinde cehennemi yaşamalarını istiyordum. Cehennemi!

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Görev konusu Riyusaka&Ringo Mamoru   Görev konusu  Riyusaka&Ringo Mamoru Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 8:11 pm

Riyusaka'nın attığı alev topları,ateş bükmede profesyonel olmadığından,sadece 1-2 tanesi isabet ediyor.Edenlerden birisi değip geçerken,diğer çadıra girerek alev almasına neden oluyor çevrenin.İçerden hızlıca 5 bükücü çıkıyor ve,ellerindeki ek yelpaze ve sopalarla size hava bükerek kesici hava akımları yolluyorlar.

Görev konusu Riyusaka&Ringo Mamoru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ringo Mamoru
» Görev konusu Hyou Rinkou & Seffah
» Riyusaka
» İlk Görev Hokage-sama
» Rehberler Konusu