RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RpgTime

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba

+2
Riyusaka
Akuma
6 posters
YazarMesaj
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:
Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Left_bar_bleue100/100Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Empty_bar_bleue  (100/100)

Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Empty
MesajKonu: Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba   Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:18 pm

Herkese selamlar nasılsınız rp sever insanlar cheers cheers

Kendimi tanıtmama izin verin ben batuhan bodrumda yaşıyorum lise son sınıf denen illetle boğuşuyorum dershane ev derken bayram falan biraz rahat edicez gibi ama bana hergün bayram zaten neyse işte kalanı fasa fiso tanışalım istedim sonuçta beraber rp yapıyoruz birbirimizi tanımamız gerekir Twisted Evil

Resim koyarak birbirimizi görmek daha iyidir diye düşünüyorum o yüzden bilgisayarımdaki az sayıdaki (2-3 tane var zaten xD) resimleri koyayım dedim biliyorum çok gereksiz işler peşindeyim ama can sıkıntısı testler bitti dershane tatile girdi yarına kadar boşum feys desen çok sıktı ne çok konuştum arkadaş neyse hepimize iyi rpler Surprised jocolor

Spoiler:

Bir iki soruyla da süsleyelim bari kuru kuru gitmez şimdi xD
Müzik zevkiniz nasıldır?(benim black death metal-gothic metal ve best 70's-80's-90's metali tercihimdir)
Hayatta en nefret ettiğiniz şey nedir?(Çok ses çıkaran gürültücü çocuklar!! ve kalabalık...karakterimle ne çok benziyorum dimi ama Rolling Eyes )

Neyse benden bu kadar işte sohbet ortamı kurmuş oldum xD yakışıklı değilim mazur görürsünüz artık dediğim gibi resimleri sadece neye benzediğimizi aslında bilgisayarın klavyesinde birer "Brad Pitt" veya birer "Menos" xD olmadığımızı bilmemiz için koydum sıra sizde xD xD

Not:Kurai Onime benim naruto hesabım onuda söyleyeyim Sleep
Not2:çok sıkıcı bir gün... bounce bounce
Riyusaka
Ateş Ulusu
Ateş Ulusu
Riyusaka

Kişi sayfası
Güç:
Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Left_bar_bleue100/100Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Empty_bar_bleue  (100/100)

Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba   Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:50 pm

Hmm... Selam.. Ben Oğuzhan 18 yaşıma 4 gün sonra giriyorum Very Happy Hmm eğer naruto rpg seviyorsan bana ulaş Very Happy Ben de bayılırm. Özelden msn verirsen sevinirm Very Happy
Krasus
Acemi Şaman
Acemi Şaman
Krasus

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba   Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 7:05 pm

Bende Can istanbulda oturuyorum.Lise 3 e gidiyorum.Memnun Oldum Very Happy
Hitsugaya S. Lukazitaki
Kelle Avcısı
Kelle Avcısı
Hitsugaya S. Lukazitaki

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba   Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 7:24 pm

Ben Suat Lise 2ye geçtim Bursada oturuyorum daha ne diyeyim Very Happy Bende memnun oldum Very Happy
Kotomi Ichinose
Anbu
Anbu
Kotomi Ichinose

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba   Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 8:30 pm

Ben Ozan yaşımı söylemeye niyetim yok sınıfımı söylemeyede niyetim yok. Resim koyardım ama ondan sonra aşık olanlar çıkıyo hiç uğraşamicam o yüzden şimdilik adımı bilmeniz yeterlidir daha sonradan güzel kızlar gelirse siteye koyarım belki resim falan filan Very Happy
Jikoku Ikazuchi
Chuunin
Chuunin
Jikoku Ikazuchi

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba   Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 8:47 pm

Merhaba ben Oğuzhan lise 2 ye geçtim. Memnun oldum Very Happy

Uzak diyarların güneşi ve berrak ışığında lanet bir günden hepinize merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası