RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RpgTime

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Reklam yapma reklam xD

4 posters
YazarMesaj
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:
Reklam yapma reklam xD Left_bar_bleue100/100Reklam yapma reklam xD Empty_bar_bleue  (100/100)

Reklam yapma reklam xD Empty
MesajKonu: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:46 am

Sitede kötü olan birşey görmedim şimdiye kadar çok tercübeli rpciler değiliz hepimiz anladığım kadarıyla ben 3-4 senedir uğraşıyorum belkide rpyle ama tercihim daha çok frp olduğundan yazmak pek bana göre değil belkide hep anlatıcı(DM) olduğumdandır xD neyse konuya gelelim reklam şart reklam üye sayısı çok az kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz bir yerde affraid feyste falan paylaşın siz ben paylaşırsam her yer CcC inci XXXX CcC şekli yazılarla dolar lakin feysbuku iyice bu kendini birşey sanan rezilleri tek tek bulup normal hayatın ne olduğunu anlatmak için kullanıyorum can sıkıntısı böyle oluyor xD Rolling Eyes
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:
Reklam yapma reklam xD Left_bar_bleue100/100Reklam yapma reklam xD Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:47 am

Birde unuttum ekliyeyim Naruto Evreninde hala Kirigakure yok .... =(( Evil or Very Mad bi açsanız bi ara diyorum bounce
Admin
Admin
Admin

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:03 am

Bende o konuyu sizlerle paylaşacaktım herkes bir siteye reklamımızı verirse çok daha iyi olur üye sayısı için. Bu arada Kiri için naruto ya baş vurun.
https://rpgtime.yetkin-forum.com
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:09 am

bakınca burda görür oda hiç şimdi uğraşasım yok offline zaten msnde falanda yok o xD
Naruto
Naruto Admin
Naruto Admin
Naruto

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:30 am

tamam gördüm Very Happy Kiri'ye geçebilirsin,karakter kartında ve imza formunda yazması yeterli
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:50 am

Kurai Onime benim ve zaten kirideyim...
Kurai Onime
Anbu-Jounin
Anbu-Jounin

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:16 pm

DH ye reklam verdim ancak pek ilgi görmedi gibi...=((
Naruto
Naruto Admin
Naruto Admin
Naruto

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 9:07 am

hayıridonanım haberden bir kişi geldi Very Happy
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Reklam yapma reklam xD   Reklam yapma reklam xD Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:52 pm

wuuu hoşgeldi kimmiş ki o? Very Happy

Reklam yapma reklam xD
1 sayfadaki 1 sayfası