RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Sitemize hoşgeldiniz.Sitemizde 5 adet evren vardır.Bleach-Shaman King-aruto-One piece ve Avatar.İçlerinden birine kayıt olabilirsiniz,1 tane istemiyorsanız en fazla 3 tanesine kayıt olabilirsiniz.

Adminlerimiz sizin tüm sorularınıza yardımcı olacaktır,üye olup istediğiniz evrende rp yapabilirsiniz.

Üye sayısını arttırmamıza yardımcı olursanız daha çok aktiviteler olacaktır.

Sitemizde eğlenmenizi diliyorum.Herhangi bir sorununuz olursa,oynadığınız evrenin adminine başvurunuz.
RpgTime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RpgTime

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Evrenler hakkında soru

4 posters
YazarMesaj
Kotomi Ichinose
Anbu
Anbu
Kotomi Ichinose

Kişi sayfası
Güç:
Evrenler hakkında soru Left_bar_bleue100/100Evrenler hakkında soru Empty_bar_bleue  (100/100)

Evrenler hakkında soru Empty
MesajKonu: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 9:58 pm

Adminlerim bişey sormak istiyorum. Şimdi öncelikle evrenler hakkında soracağım 5 adet evren var sadece 1indemi karakterimiz olabiliyor yoksa rpgturkteki gibi 2 veya 3 adet olabiliyormu?
Haku Miaka
Taka Lideri
Taka Lideri
Haku Miaka

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:14 pm

3 Karakterin olabiliyor
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:
Evrenler hakkında soru Left_bar_bleue100/100Evrenler hakkında soru Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 11:22 pm

Mesela bu benim Bleach hesabım Kurai Onime ise Naruto bu üstekide alpay galiba sen misin lem??
Haku Miaka
Taka Lideri
Taka Lideri
Haku Miaka

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:15 pm

Benim yavrum.Ama hakkımla merak etme Wink Bak heryere rp atarak alıyorum ne alıyorsam Very Happy Bu arada Taka grubuma gelebilirsiniz..
Kotomi Ichinose
Anbu
Anbu
Kotomi Ichinose

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:17 pm

ben gelirimmm Very Happy
Naruto
Naruto Admin
Naruto Admin
Naruto

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:19 pm

sen anbusun len Very Happy
Kotomi Ichinose
Anbu
Anbu
Kotomi Ichinose

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 3:22 pm

kaçarım Very Happy çokmu zor Very Happy
Akuma
Division 11
Division 11
Akuma

Kişi sayfası
Güç:

MesajKonu: Geri: Evrenler hakkında soru   Evrenler hakkında soru Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:51 pm

bende gelebilirim aslında Very Happy gelmek için gerekli şartlar nedir Very Happy jutsu listesini düzenleyeceğim ama uğraşacak halim yok akşama artık xD

Not:Kurai Onime'den Very Happy

Evrenler hakkında soru
1 sayfadaki 1 sayfası